meble na wymiar Nowy Sącz

Kuchnie

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych na wymiar.

Spełniając Państwa indywidualne oczekiwania, tworzymy projekty trójwymiarowe korzystając z profesjonalnego oprogramowania. Dzięki temu maja Państwo możliwość obejrzenia pełnej wizualizacji proponowanych mebli oraz wprowadzania dowolnych zmian w projekcie przed skierowaniem go do produkcji.

Tworząc projekty angażujemy się całymi siłami i potencjałem. Zbieramy cenne informacje i wskazówki od Państwa. Omawiamy szczegółowo kwestie stylizacji oraz rozmieszczenia elementów funkcjonalnych. Podpowiadamy ciekawe rozwiązania, które podniosą ergonomię wymarzonej kuchni.

Nasze meble kuchenne są wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając w ten sposób długą żywotność i niezawodność. Dzieki temu kuchnie te sprawdzają się doskonale przez długie lata...

Zachęcamy do zapoznania się z zaprezentowanymi poniżej wybranymi realizacjami...

Pomiar

Proces realizacji rozpoczynamy od dokładnych pomiarów pomieszczenia. Wykonujemy profesjonalny pomiar techniczny oraz ustalamy Państwa wymagania i potrzeby.

Doradztwo

W ramach naszej realizacji otrzymują Państwo bezpłatnie fachowe doradztwo techniczne, pomoc przy wyborze sprzętu AGD oraz porady dotyczące stylizacji.

Projekt

Na podstawie wstępnych ustaleń przygotowujemy wstępne projekty kuchni i wizualizację trójwymiarową wykonywanych mebli. Tworzone wizualizacje są prezentowane wraz z aranżacją meblowanych pomieszczeń.

Produkcja

Zaakceptowany projekt kuchni zostaje skierowany do naszego zakładu produkcyjnego, gdzie wykwalifikowany personel realizuje od podstaw Państwa meble.

Montaż

Po zakończeniu produkcji przywozimy i montujemy Państwa meble. Pomieszczenie zostawimy umeblowane i gotowe do użytku. Działamy na terenie całej Małopolski, koncentrując się na Krakowie i Nowym Sączu.

Wybrane realizacje

« poprzednia 1 następna »
adres: Jamnica 73, 33-300 Nowy Sącz
telefon kom.: 502 566 909