meble na wymiar Nowy Sącz

Meble na wymiar

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar dla domu i firmy.

Od ponad 35 lat dokładamy starań, aby nasze realizacje stałny na wysokim poziomie ergonomicznym i jakościowym. Cechuje nas innowacyjność, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać nieszablonowe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Stosujemy szeroką gamę materiałów wykończeniowych, frontów, zdobień czy uchwytów i klamek. Wykonujemy meble w róznych stylizacjach - od bardzo nowoczesnych po klasyczne. Jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia.

Gwarantujemy długą żywotność i niezawodność naszych mebli. Zapewniamy również ich serwis.

Meble domowe

Projektujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju meble do domu. Oferujemy wolnostojące meble na wymiar, stoliki RTV, zabudowy wnękowe, meble do: sypialni, salonów, przedpokoju, garderoby czy gabinetów do pracy.

Tworzymy również rozwiązania systemowe takie jak szafy z drzwiami przesuwnymi.

Meble użytkowe

Oferujemy trwałe i eleganckie meble na wymiar przeznaczone dla biur, sklepów czy firm usługowych. Zapewniamy kompleksową usługę - od projektu i konsultacji po wykonanie i montaż mebli na miejscu.

Nasze meble są dokłanie przemyślanymi rozwiązaniami, które spełnią wszelkie oczekiwania dotyczące nowoczesnego zagospodarowania powierzchni biurowej czy wystawienniczej.

Meble domowe

Meble użytkowe

adres: Jamnica 73, 33-300 Nowy Sącz
telefon kom.: 502 566 909